Powiatowy Festiwal Kolęd 2018

Tegoroczny powiatowy festiwal kolęd odbył się w parafii pod wezwaniem świętej trójcy w Cielądzu. Nasze stowarzyszenie wystąpiło nie tylko jako główny zespół ale także jako Wesoła Ferajna.

Festiwal rozpoczął się o godzinie 17:00 tuż po wieczornej mszy świętej. Pierwszą grupą muzyczną, która pojawiła się na scenie była ProMusica. Później wystąpiły dzieci z naszego zespołu. Wesoła Ferajna zaśpiewała kolędy pt. Pastuszek Bosy oraz Świeć gwiazdeczko, świeć. Gromkie brawa zebrane od zgromadzonych w kościele, spowodowały uśmiech od ucha do ucha na twarzach naszych małych wokalistek. Następnie wystąpiła starsza grupa Cymbarki. Zespół tego dnia wykonał Jezus Malusieńki I Pastorałkę od serca do ucha. Debiut tej drugiej kolędy udał się znakomicie dzięki czemu słuchacze mogli po raz kolejny usłyszeć od nas nowy utwór. Na koniec występów wszystkich grup muzycznych wspólnie ze zgromadzonymi w kościele odśpiewaliśmy Dzisiaj w Betlejem co było doskonałym zwieńczeniem festiwalu.
Dziękujemy wszystkim przybyłym tego dnia zespołom do Cielądza jak i zgromadzonej publiczności. W Cielądzu wszyscy mile widziani! 

Następnego dnia nasz zespół ubogacił niedzielną mszę świętą w Cielądzu swoim śpiewem.

Serdeczne podziękowanie dla Głosu Rawy Mazowieckiej i okolic za udostępnienie zdjęć. 🙂